Nasz zespół to grupa znajomych i przyjaciół, ludzi młodszych i starszych, ale przede wszystkim grupa pasjonatów.

Daniel Sromek

Instruktor wspinaczki sportowej i absolwent AWF Kraków.

Wspina się nieprzerwanie od ponad 10 lat. Ma na koncie drogi sportowe o trudnościach 7c OS i 8b RP.

Urodzony optymista! Jego pozytywne nastawienie do życia udziela się każdemu! 

Paweł Zieliński

Członek kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu, instruktor wspinaczki sportowej, student wychowania fizycznego ze specjalnością trener personalny na krakowskim AWFie.

Dla Mobius Studio prowadzi kursy skałkowe i wspinaczkowe imprezy integracyjne.

Od kilku lat swojej pasji poświęca każdą wolną chwilę. Podczas treningu bardzo ważne jest dla niego całościowe przygotowanie organizmu do wysiłku  – m.in. dieta i kondycja, co pozwoliło mu szybko osiągnąć bardzo wysoki poziom wspinaczkowy. 

Podróżując po świecie odkrywa różnorodne rejony. Wspinał się już między innymi w Chorwacji, Słowenii, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Rumunii, Austrii, Słowacji i Grecji.

Sportowo wspina się na poziomie 7c, oprócz tego pasjonuje go również wspinaczka wysokogórska, kocha wielkie ściany i długie, wielowyciągowe drogi. 

Łatwo go polubić ze względu na jego nieskończoną cierpliwość i entuzjazm do wszelkich przedsięwzięć. 

Dominika Sołtys

Instruktorka wspinaczki sportowej, zrzeszona w KW Kielce. W Mobius Studio prowadzi treningi dla dorosłych oraz zajęcia dla dzieci.

Wspina się od 2011 roku, jak dotąd głównie sportowo. W tym czasie udało jej się odwiedzić wiele wspinaczkowych miejsc na mapie Europy: Grecję, Hiszpanię, Włochy, Słowację, Węgry, Austrię, Słowenię. Chętnie służy radą w sprawach wyjazdów zagranicznych.

Prowadzi drogi do francuskiego 7c+ i systematycznie stara się sięgać coraz wyżej.

W sezonie zimowym z zapałem startuje w zawodach boulderowych, ponieważ bardzo lubi zdrową, sportową rywalizację. We wspinaczce stawia na wszechstronny rozwój oraz pracę nad słabościami.

Sport jest od zawsze obecny w jej życiu. W wolnych chwilach biega z psem oraz uprawia kolarstwo.

W związku z jej wykształceniem możecie z nią porozmawiać po rosyjsku lub ukraińsku.

Marek Kostrzewski

Student turystyki, zapalony boulderowiec i miłośnik gór. W Mobius Studio zajmuje się treningami dla najmłodszych i sprawami technicznymi.

Ze wspinaniem boulderowym związany od 6 lat, przygodę z liną rozpoczął niedawno i pokochał tak samo, jak baldy.

Uważa, że podczas wspinania najważniejsze to nie poddawać się i wyciągać wnioski z popełnionych błędów. Im bardziej zmęczony po treningu tym szczęśliwszy.